Faq

Časté otázky

V tejto sekcií si môžete prečítať často kladené otázky. Ak by ste nenašli odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať.


V čom sa líšite od iných firiem, ktoré ponúkajú foto/video služby na svadbu?

O štruktúre videa sa s našimi klientmi rozprávame vopred. Spoločne hľadáme obsah a formu, ktorá bude vystihovať snúbencov, ich vzájomný vzťah a charakter. Tiež sa odlišujeme širokou škálou doplnkových služieb, ktoré si môžete pozrieť v sekcií balíčky.

Koľko trvá dodanie výsledného svadobného videa?

Po skončení nakrúcania nám stačí 7 – 14 dní a video vám pohodlne doručíme. Rovnaký deadline platí aj na odovzdanie Let's dance videa.

Koľko vás v svadobný deň príde a ako dlho sa zdržíte?

Na každú svadbu prídu dvaja kameramani, režisér a tvorca leteckých záberov. Aj keď sa zdá, že nás bude priveľa, sme profesionáli a preto Vás ani Vašich hostí nebudeme nijakým spôsobom obmedzovať. Budeme s vami už pri ranných prípravách a odídeme až keď budeme mať pocit, že k dokonalému videu už nič nechýba.

Ako sa dozviem, či ste v deň mojej svadby k dispozícií?

Keďže sa na tvorbe svadobných videí podieľa niekoľko profesionálnych tímov, naša dostupnosť je veľmi vysoká. Stačí, ak nás kontaktujete a určite nájdeme spoločnú cestu.

Aká je cena jednotlivých produktov?

Cenník poskytujeme na vyžiadanie. Záleží, o koľko a akú kombináciu služieb máte záujem.

Dajú sa jednotlivé služby rôzne kombinovať?

Samozrejme, máte neúrekom možností. Či už máte záujem len o svadobné video, svadobný tanec, alebo chcete využiť každú jednu ponúkanú službu, u nás je možné všetko.

Môžeme si vás objednať, aj keď nie sme z Bratislavského kraja?

Pracujeme v rámci celého Slovenska, a dokonca aj za hranicami.